Marka: Thomas Henry

Thomas Henry – Marka Profili

Yenilikçi bir ruh dünyayı değiştirir. Yeni bir şey varolan kombinasyonları değiştirerek, deneyerek ve riske atarak gerçekleşebilir. Bu durum yeme içme sektörü için de geçerlidir. Her zaman aynı malzemeleri karıştırarak asla yeni bir şey keşfedemezsiniz. Biraz bilgi, biraz ilham, biraz cesaret ve bir miktar şans – işte yenilikçi bir bar kültürünün tarifi budur.

Öncümüz Thomas Henry. Eczacı, klas bir İngiliz beyefendisi, Kraliyet Cemiyeti üyesi ve insanlık adına amansız bir ilim insanı kaşif – buluşu ise endüstride devrim yarattı. Titizlik ve simya bilgisiyle suyu bozulmaz hale getirdi. 1773’te ilhamı ve cesareti ile içecek dünyasında devrim yaratmıştı: gazlı alkolsüz içecekler – bunu ilk fark eden uzman Thomas Henry’ydi ve karışık içeceklere daha önce duyulmamış bir gençlik tazeliği ve hoş bir olgunluk kazandırmıştı.

Bar Kültüründe Yeni Dönem

Thomas Henry sayesinde, bu güne kadar barmenleri sürükleyen yeni bir bar kültürü çağı başladı. Yeni şeyler denemenin eğlencesi yeni zevkler yarattı ve yenilikçi karışımlar heyecan verici atmosferlere yol açtı. Bu nedenle Thomas Henry bizim adaşımız ve markamızın en büyük elçisidir.

Bu keşif, dünyanın dört bir yanındaki barmenlere en sevilen içeceklerin yeni ve daha iyi çeşitlerini geliştirmeye devam etmeleri için ilham verdi ve vermeye devam edecek. Bu yüzden, keyif aldığımız her kadehte adaşımızın anıyoruz ve ilham veren uluslararası bar kültürü için çalışmaya devam ediyoruz..Thomas Henry – Tonik ve İçecekler

  • THOMAS HENRY TONIC WATER
  • THOMAS HENRY DRY TONIC
  • THOMAS HENRY MYSTIC MANGO
  • THOMAS HENRY PINK GRAPEFRUIT
  • THOMAS HENRY GINGER ALE

Thomas Henry – Tonic Water

Ödüllü barmenlerin favorisi ve dünyanın en iyi barlarında, Thomas Henry Tonic Water, birinci sınıf tonikler arasında gerçek anlamda çok yönlü bir üründür. Kınakına kabuğunun ekşi-acı notaları ve meyveli-tatlı narenciye aromalarının mükemmel uyumu. Dengeli lezzet profili ve lezzet arttırıcı ince perlaj sayesinde, diğer birçok bar klasiğinin yanı sıra Cin ve Tonikleri olağanüstü lezzet deneyimlerine yükseltir.

Kategori:Tonic Water
Üretici:Thomas Henry
Hacim:200ml
Menşei:German
İçindekiler:Su, şeker, karbondioksit, sitrik asitleştirici, doğal aroma, antioksidan askorbik asit, kinin aroması. Vegan ve doğal olarak glutensiz.

Thomas Henry – Dry Tonic

Bazı insanlar meyveli, bazıları ise ekstra kuru tercih eder. Kuru Tonikimiz, klasik Tonik Suya daha az tatlı bir alternatif arayan tüm cin severlerin cevabıdır. 100 ml’de sadece 6,5 g şeker ve acılıkta hissedilen artış ile hoş bir kuru tat deneyimi yaratır ve barmenlerin tonik içeren herhangi bir içeceğe heyecan verici bir dokunuş katmasına izin verir.

Kategori:Tonic Dry
Üretici:Thomas Henry
Hacim:200ml
Menşei:German
İçindekiler:Su, şeker, karbonik asit, sitrik asitleştirici, doğal aroma, antioksidan, askorbik asit, kinin aroması. Vegan ve glutensiz.

Thomas Henry – Mystic Mango

Modern bar kültürünün öncüsü olarak, bar limonatalarımızla yeni yerler keşfetmeyi seviyoruz. Mystic Mango’muz özellikle sofistike bar kültürü için yapılmış ilk mango limonata. Lezzetli tatlı mango ve pitanga meyvesinin egzotik, tatlı-ekşi notasının meyveli kombinasyonu sayesinde mükemmel denge – ve bunların tümü saf doğal malzemelerle elde edilir.

Kategori:Tonic
Üretici:Thomas Henry
Hacim:200ml
Menşei:German
İçindekiler:Su, şeker, portakal, limon ve çarkıfelek meyvesi konsantreleri, karbondioksit, %0.2 mango özü konsantresi, sitrik asitleştirici, doğal aroma, antioksidan askorbik asit, keçiboynuzu zamkı stabilizatörü, karoten renklendirici. Vegan ve doğal olarak glutensiz.

Thomas Henry – Pink Grapefruit

Pink Grapefruit yaz için bir limonatadan çok daha fazlasıdır. Renk cümbüşü sayesinde şimdiden mini bir tatil gibi görünür ve tatlı-ekşinin eşsiz birleşimi, greyfurtu meyvemsi-acı, köpüklü kokteyller için mükemmel bir temel haline getirir. Bir tutam deniz tuzunu da yazlık içecek deneyimini gerçekten tamamlayan ilk şey olduğu için unutmadık.

Kategori:Tonic
Üretici:Thomas Henry
Hacim:200ml
Menşei:German
İçindekiler:Su, şeker, pembe greyfurt suyu konsantresi, greyfurt suyu konsantresi, karbondioksit, asitleştirici sitrik asit, limon suyu konsantresi, limon özü, antioksidan askorbik asit, diğer doğal aromalarla doğal greyfurt aroması, stabilizatör guar sakızı, asitlik düzenleyici trisodyum sitrat, renk beta -karoten. Vegan ve doğal olarak glutensiz.

Thomas Henry – Ginger Ale

Ginger Ale, klasik kokteylleri tüm sevenler için birinci sınıf bir toniktir. Harika aromaları, güçlü bir doğal zencefil dokunuşu, karamel tatlılığı ve uzun süre kalıcı ve hafif bir bitişe dayanmaktadır. Bulabileceğiniz en eşsiz zencefilli gazoz keyfidir. Ödüllü birinci sınıf kalitede ve her zaman saf doğal malzemelerle ve her zaman olduğu gibi glutensiz ve vegandır.

Kategori:Tonic
Üretici:Thomas Henry
Hacim:200ml
Menşei:German
İçindekiler:Su, şeker, karbondioksit, diğer doğal aromalarla doğal zencefil aroması, sitrik asitleştirici, renklendirici E150d. Vegan ve doğal olarak glutensiz.